Prekės - OMRON

Kraujospūdžio matuokliai
line.gif
item_submenu_bull.gifPusiau automatiniai žastiniait.gif
item_submenu_bull.gifAutomatiniai žastiniait.gif
item_submenu_bull.gifAutomatiniai riešiniait.gifSavarankiškas kraujospūdžio matavimas – svarbus žingsnis rūpinantis savo sveikata!


Kraujospūdis yra nepastovus dydis, kuris nuolat kinta. Tai yra normalu. Ypač reikšmingas yra rytinis kraujospūdis , kuris turi būti matuojamas pabudimo metu. Aukštos rytinio kraujospūdžio vertės , dar vadinamos “ rytine banga” , duoda daugiau informacijos , negu matavimo duomenys dienos bėgyje ar atsitiktiniai matavimai gydytojo kabinete. Klinikiniais tyrimais įrodyta , kad “ rytinė hipertenzija” tiesiogiai susijusi su pagrindinėmis hipertenzijos komplikacijomis , tokiomis kaip insultas ir infarktas.
OMRON padeda kovoti su rytine hipertenzija, sukeliančia didelę riziką Jūsų sveikatai!

Todėl Hipertenzijos Lyga rekomenduoja matuoti kraujospūdį tris kartus per dieną: ryte, iškart pabudus, apie pietus ir vakare. Tai atlikti reikia su kliniškai patvirtintais, aukšto tikslumo ir kokybės prietaisais , kuriais būtų paprasta ir patogu naudotis. Tokie kaip tik ir yra OMRON matuokliai.
Jeigu dienos bėgyje kraujospūdį Jums gali pamatuoti gydytojas ar kitas žmogus, tai to tikrai negalės padaryti anksti ryte. Štai kodėl labai gerai , kai šalia Jūsų yra automatinis OMRON matuoklis , kuriuo lengvai ir tiksliai išmatuosite kraujospūdį pats, be kito žmogaus pagalbos, bet kuriuo paros metu.
OMRON siūlo rinktis iš daugybės kraujospūdžio matuoklių : nuo paprasčiausio pusautomačio iki naujausios technologijos matuoklių su programine įranga, naudojamų medicinos įstaigose. Dėl pažangiausių technologijų bei aukštos kokybės medžiagų, naudojamų produkcijos gamyboje, OMRON matuokliai yra tikslūs, patikimi ir ilgaamžiai.

Tikslumas – yra patvirtintas klinikiniais tyrimais ir pripažintas svarbiausių pasaulinių hipertenzijos institucijų.
Kliniškai įrodyta, kad OMRON matuokliai kraujospūdį išmatuoja tiksliau nei tradicinis mechaninis matuoklis su stetoskopu.
OMRON laikosi nuolatinio bendradarbiavimo su gydytoju principo, t.y. gydytojas visada dalyvauja su savo rekomendacijomis paciento diagnostikoje ir gydyme. Pasaulinė Hipertenzijos Lyga daugybę metų bendradarbiauja su OMRON ir tai patvirtina WHL simbolis ant visų OMRON Kraujospūdžio matuoklių.


Pasaulinė Hipertenzijos Lyga daugybę metų bendradarbiauja su OMRON ir rekomenduoja kraujospūdį matuoti tik su kliniškai patvirtintais matuokliais